Rockové české kluby

Patříte mezi fanoušky českého rocku a chtěli byste, vědět, kam zajít, udělat si dopředu plány v téhle nelehké době Covidu a zase se na něco těšit?  Nebo jen někomu udělat radost rodině, známým, přátelům? Určitě mrkněte, jaké kluby nám doporučil jeden rockový fanoušek z Ostravska.

Mezi nejnavštěvovanější kluby na Zlínsku patří vyhlášený Master of rock Café. Vznikl v roce 2005, a od té doby má jednu za druhou sezónu úspěšně vyprodáno. Součástí je i menší kavárna je vyzdobena rockovými památkami, fotkami, plakáty zahraničních, ale i českých hvězd. Dalším velmi dobrým klubem je Hard Cafe na Karvinsku, Mizerov, dále Rokáč v Bělé, kteří zároveň podporují charitativní akci – dětem v nouzi. Dalším je klub, Kavárna, bar v Rožnově pod Radhoštěm, klub Melodka v historickém centru Brna, byl založen už v roce 1929. Kde světelný park je navržen tak, aby i malá stage mohla nabídnout vzhled velkého koncertního pódia.

Dále Ponorka v Pardubicích, nebo Rock Café na Národní ulici v Praze, kdy kromě skvělých koncertů můžete zajít i do kavárny spolu se svými přáteli. V Praze je mezi oblíbenými i bar Harlys na Dlouhé ulici nebo rockový klub Doupě, na Praze 6 nebo Metal bar ERROR, které je metalové doupě na Sokolovské ulici, blízko vlakového nádraží Libeń

Bohužel, jsou všechny kluby, bary v této době pandemie zavřené a budeme doufat, že se brzy zase otevřou.