Návštěva 3 rockových koncertů v Praze

Jsem od dětství fanoušek rocku a rád navštěvuji rockové koncerty. Chtěl bych se s Vámi o ten nepopsatelný zážitek podělit a doporučit Vám jaké kapely si určitě nenechte ujít při výběru koncertu.  První světoznámou kapelu, kterou bych chtěl zmínit je The Rolling Stones, která vystoupila v roce 2018 v Praze v Letňanech.

Byl to zážitek a každému smrtelníkovi musel běhat mráz po zádech. Jsou na hudební scéně víc jak půl století a pohled na pětasedmdesátiletého Micka Jaggera byl ohromující. Dorazili na podium okolo 21 hodiny večer a předvedli nezapomenutelný dvouhodinový koncert. Pro mě to byl neúžasnější koncert života. Snad někdy k nám do ČR ještě přijedou.

Další kapela, na kterou mám skvělé vzpomínky je Red Hot Chili Peppers. Je to americká funkrocková kapela, s rapovými prvky a prvky punku. Zrodili se v roce 1983. České publikum tuto kapelu mohlo shlédnout v 02 aréně v roce 2016, kdy navštívili Prahu. Anthony Kiedis a jeho kapela byli úžasní, kdy použili svíce a obrovské panely, na nichž bylo vidět podium. Fanoušci z koncertu odcházeli nadšení a nabití energií. Poslední koncert, který ve mně nechal ohromující zážitky, byla kapela Metallica.

V Praze vystoupili v srpnu roku 2018, kdy se dostavilo na 70 tis fanoušků. Kapela ve složení Kirk Hammett (kytara), Robert Trujillo (baskytara), Lars Ulrich (bicí) a lídr kapely James Hetfield (zpěv, doprovodná kytara) poté nabídla starší hity. Metallica hraje už od roku 1981. Přesně ví, po čem její fanoušci touží. Kdy ke vstupenkám přidala příjemný bonus a to poslední album. Velké projekční plochy umožnily zdarma sledovat přímý koncert davu z pole za areálem