Ztohoven zase hrozí kriminál

Tak teď čtu na ihned, že chtějí přeci jenom obvinit skupinu Ztohoven. Pokud si nepamatujete, tak loni provedli recesistickou (prosím nesplést se slovičkem rasistickou) akci na hradě. Místo standardy tam vlály obří červené trenýrky. Prej výtržnictví, krádež a poškkozování cizí věci. Tak s takovýma sračkama at jde hrad do řiti. No je fakt že trochu poničili střechu a uletěla standarda 🙂 Zatím se neví zda jim hrozí jen uhrazení škody a podmínka nebo odnětí svobody.

Já si myslím že problém je ale uplně někde jinde. Jak může normální člověk bez problémů dostat na střechu, která by měla být tou nejpečlivější střeženou střechou v České republice ? Provedli to chytře, využili probíhající rekonstrukce zdí a vyšplahali po lešení převlečení za kominíky. Ochranka je chytila až po incidentu. Co kdyby ale incident nebyl jen vyvěšení trenýrek ale třeba atentá na hlavu státu. Tak to by je taky chytli až po akci ?? Absurdní. Aspoň že pak vyhodili šéfa hradní stráže a šéfa prezidentovy ochranné služby.

Ztohoven dobývají střechu pražského hradu, zdroj ihned.cz

Ztohoven dobývají střechu pražského hradu, zdroj ihned.cz

Není to poslední mediálně známý případ skupiny Ztohoven. Vyznamenali se například videem, kde na pozadí Prahy vybuchla atomová bomba a objedvil se klasický atomový hřib. Toto video navíc nějaký způsobem dostali do vysílání České Televize (na kterou přispívate i vy z koncesionářských nemalých poplatků).
Každopádně se těším na další podařené kousky těchto vykuků, kteří se kvůli svým akcím již nejedenkrát dostali do konfliktu se zákonem.