Jak si zvolit ty správné kraťasy do teplého počasí.

Určitě to znáte, příjde teplé počasí, máte radost, a chcete vybehnout ven. Koukáte do skříně a ejhle… nemáte v čem jít. Vytáhnete jedny kraťasy, druhé kraťasy, a ani třetí šortky fakt nespňují to v čem byste byli ochotní jít ven…. a tak nějak máte pocit, že to prostě je o 100% horší než loni, kdy jste je nosili s radostí. A nechcete věřit tomu, že jste to fakt někdy na sebe oblékli. To asi známe všichni. Zrovna dneska jsem to zažil, proto jsem se taky rozhodl o tom něco napsat. Ty děsy, co mi ležely ve skříni – koukejte na foto. Hrůza co.

No takže co dál? Je krásně tak jsem se prošel do obchoďáku, neměl jsem přesnou představu co přesně chci, většinou když nakupuji nějakou věc, tak sice vím co chci – reď jsem věděl že chci kraťasy, ale představu o stylu, střihu barvě jsem prostě neměl a doufal jsem, že mě prostě něco práskne do nosu. No prošel jsem Hmko, Gate, New yourker, dokonce jsem zašel do Peek and clothenburt či jak se to píše, ale tam jsem šel z těch cen trošku do kolen – kraťasy od Tommyho Hilfigera za 2500 korun…. to už je fakt brutál 🙂

Tak jsem se prošel po shopech, koupil si zmrzku a šel domů na net. Takovéto kolečko povětšinou absolvuji pravidelně, sám sebe se někdy ptám, proč vlastně negoogluju hned. Asi to bude tím, že jsem ty kraťasky chtěl hned a nechtěl jsem čekat než mi zas dorazi z eshopu. Googlil jsem, shopů mraky. Naskákal mi woodmint, queens a další desítky shopů. Jednou už jsem kupoval věci od Bolfa, ale je to opravdu hrozněj shit. Nakonec jsem si koupil kraťasy s nízkým sedem v Stonewear.cz, zvolil jsem maskáčové kousky. Ty si můžu navíc vzít i na koncert.