Venušiny kuličky do klína a jde se na koncert

Zajímavý zážitek jsem nedávno prožil s manželkou. Jak jsem psal dříve, na koncerty chodím stále méně a méně. Většinou s pár kamarády nebo sám. Manželka chodí jen velmi výjimečně. Rockovou hudbu má docela ráda, ale s narozením potomka se všechno mění. A prioritou je nyní péče o dítě. Nicméně podařilo se mi jí ukecat a začátkem prosince jsme se vydali do známého pražského klubu, kde vystupovaly dvě kapely.

Přišli jsme před začátkem a klasika. Pivko a panáček na úvod. Udivilo mě, že i žena si ochotně dala. Byla vcelku vysmátá a vypadala velmi spokojeně. Po osmé začala hrát první kapela. Nejsem z těch, kteří hned vtrhnou na parket a paří. Obvykle si dám nějaké to pivo a pak se přidám. Proto mě značně udivilo, že manželka po 10 minutách mě začala lanařit ať jdu pařit. Fakt něco nevídaného. Šel jsem. Po celý koncert byla neskutečně vysmátá. Jako by jela na tripu nebo co. Po skončení jsme se vydali brzy domů. Až na ulici mi konečně sdělila, proč je tak spokojená.

Před týdnem narazila na článek o venušiných kuličkách. Že je to sice erotická pomůcka, ale zrovna venušiny kuličky jsou při správném použití i prospěšné ženskému zdraví. A je přímo doporučeno je nosit i ve dne při běžných činnostech. Takže si přes recenzní web vibratorydildo.cz našla ty nejlepší a koupila na eshopu. Přišly za dva dny. Hned je pár dní po chvílích nosila doma. Chápete to? I přede mnou. Tak ona se při uklízení směje, vy nechápete proč a ona má v klíně dvě vibrujcí kuličky.

Doma šla do vany a pak mi je ukázala. Pěkné silikonové kuličky, s průměrem snad 3,5 cm. To teda musel být slušný mejdan tam dole. Samozřejmě venušiny kuličky byly také hlavním důvodem, proč šla se mnou. Chtěla je prostě vyzkoušet na divočejším místě než je náš byt.

Takže pánové, sledujte své partnerky. Jakmile se něco mění k lepšímu, vždy za tím hledejte nějaký důvod. A jako přídavek vám tady posílám obrázek těch kuliček.